Rozwiązania IT dla eCommerce w Polsce

Tworzymy dedykowane oprogramowanie eCommerce, które odpowie na potrzeby Twojego biznesu

Zapytaj nas o wycenę arrow

Mamy ponad 9 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań eCommerce. Dostarczyliśmy 100+ projektów dla branży eCommerce, Fintech, Retail i innych

Potrzebujesz własnego oprogramowania eCommerce?

Umów się na bezpłatną konsultację arrow

Dedykowane rozwiązania eCommerce

Stworzymy rozwiązanie sprzedażowe które uwzględni indywidualne potrzeby Twojego biznesu i pozwoli Ci zoptymalizować dotychczasowe działania. Ze wsparciem nowoczesnych technologii, jak Google Assistant lub AR, nasz zespół dostarczy niestandardowe rozwiązania i funkcjonalności. Dedykowane rozwiązanie eCommerce pozwoli na automatyzację powtarzalnych procesów.

Umów się na bezpłatną konsultację

Oprogramowanie eCommerce dla B2B

Nasz zespół stworzy od podstaw intuicyjne rozwiązanie lub dostosuje wykorzystywane dotychczas oprogramowanie do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści stworzą architekturę backendową, frontendową, panel administracyjny oraz wyjątkowy design, który zapadnie w pamięć i wyróżni Twój produkt spośród innych.

Umów się na bezpłatną konsultację

Oprogramowanie eCommerce dla korporacji

Stworzymy korporacyjną platformę eCommerce, która będzie się skalować wraz ze wzrostem potrzeb Twoich klientów oraz rozwojem Twojej firmy. Zintegrujemy nasze rozwiązanie z Twoją aktualną infrastrukturą i użytkowanym oprogramowaniem.

Umów się na bezpłatną konsultację

Sztuczna inteligencja w eCommerce

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Twojej firmy funkcjonalności oparte na sztucznej inteligencji. W zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb, nasz zespół zadba o dedykowane dashboardy analityczne czy wdroży inteligentne mechanizmy filtrowania.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zobacz, jak tworzymy oprogramowanie eCommerce

 • 1

  Koncepcja

 • 2

  Design

 • 3

  Wdrożenie

 • 4

  Optymalizacja

Porozmawiamy o Twoim pomyśle

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dedykowanego rozwiązania eCommerce, czy chcesz udoskonalić istniejące, faza koncepcyjna odgrywa znaczącą rolę w procesie developmentu. Nasz zespół koncentruje się na Twoich celach i oczekiwaniach, w oparciu o które rozważamy funkcjonalności Twojego produktu i opracowujemy Unique Value Proposition. Na koniec przeprowadzamy analizy wykonalności i opracowujemy prototypy.

Zadbamy o oprawę graficzną

Nasz zespół projektantów UX i UI zadba o to, by zapewnić Twoim użytkownikom przyjemność korzystania z aplikacji i funkcjonalność rozwiązań. Zaprosimy Cię na nasze warsztaty online, w trakcie których porozmawiamy o personach użytkowników, przedyskutujemy możliwe rozwiązania i wybierzemy najistotniejsze funkcje. Wspólnie stworzymy również plan gromadzenia i analizy danych.

Uruchomimy Twoją aplikację

Chcemy, abyś mógł zacząć korzystać ze swojej aplikacji tak szybko, jak to możliwe. Naszym celem jest dostarczenie MVP każdej aplikacji w ciągu 2–3 miesięcy. W oparciu o ten harmonogram nasz zespół w zaplanowanym terminie uruchomi Twoją aplikację. Zadbamy o wdrożenie rozwiązań w chmurze i upewnimy się, że wszystko działa tak, jak powinno.

Udoskonalimy Twój projekt

Ze wsparciem naszego zespołu Data Science analizujemy dane zbierane od chwili wdrożenia produktu i optymalizujemy kluczowe wskaźniki efektywności, dzięki czemu możemy redefiniować pomysły biznesowe i generować nowe funkcje. W ten sposób nasz zespół dokonuje przeglądu wstępnych założeń i opracowuje ulepszenia.

4.8 ocena Miquido w serwisie Clutch

Research & Development

Proof of Concept

Innovation Research

Product Design
& Strategy

UX Workshops & Audits

User Research

UX/UI Design

Mobile & Web
Development

Front-end Development

Back-end Development

Native Mobile Apps

Cross-platform Mobile Apps

Artificial
Intelligence

Data Science

Machine Learning

Computer Vision

Voice Assistants & Chatbots

Cloud
Deployment

AWS

Azure

Google Cloud Platform

Chcesz z nami pracować nad swoim produktem?

Skontaktuj się dark arrow